Tämä on ihan jotain uutta, joka syntyi omasta kokemuksesta, ilosta ja rakkaudesta omaan kehoon ja sen ihmeelliseen potentiaaliin uusiutua.
Elämän aikana meidän keho säilyy kokemuksia, tunteita, tapahtumia, sanoja ja paljon muuta. Meidän on aika luoda sinne tilaa ja ymmärrystä liikkeen avulla. Kun sinä liikut myös energia sinussa liikahtaa. Usein pienikin liike antaa meille uuden ymmärryksen ja sisäinen tila muuttuu meissä.
Tämä tunti sisältää ohjattua kehon liikettä, venyttelyä, avaavia sekä kehoa voimistavia liikkeitä, vapaata liikettä, kehon kuuntelua, rytmiä, pysähtymistä kehon äärelle sekä lopuksi sointujen lempeään hoivaan. Sointukylvyn osuus noin 30minuuttia.
Tämä tunti on saanut vaikutteita monenlaisesta tavasta liikkua! Tule sellaisena kuin olet ja aloita viikonloppusi ihan eri tavalla!ä Let´s Release and Reset!
Rakkaudella,
Mia
Aika:
Lauantai
17.10. ja 28.11.
Paikka:
Villa Sydänmaa, Palosaarentie 23, 65200 Vaasa
Hinta:
22e/kerta
Ilmoittautuminen ja kysymykset:
info@miamaa.fi, ilmoittautuminen on sitova ja paikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä.
Paikka on vahvistettu, kun maksu on suoritettu.
Yhteys
info@miamaa.fi
041- 4309122
Ajanvaraus arkisin klo.10-18. Varaa aika mieluiten tekstiviestillä tai WhatsApp viestillä, niin otan sinuun yhteyttä pian!
Some
Osoite
Kotkankatu 3b 24, 65350 Vaasa
Lahjakortti
Osta lahjaksi hyvinvointia ja ilahduta lahjan saaja.
Lahjakortti on voimassa 6kk
Kotikäynti
Kotikäyntimaksu 10 € lisätään kotikäynteihin. Teen kotikäyntejä Vaasan alueella noin 10 km säteellä sekä otan vastaan hoitohuoneella omassa kodissa Suvilahdessa.

Viimeisimmät kommentit